Kleje do wykładzin


Klej do wykładzin pozwala na trwały i bezpieczny montaż wykładziny. Dzięki zastosowaniu kleju wykładzina nie będzie zmieniać swojego położenia, fałdować się ani zaginać w najbardziej newralgicznych punktach.

Dlaczego warto zastosować klej do wykładzin?

  • Klej dostępny w naszym sklepie jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Nie zawiera substancji szkodliwych ani zapachowych, które utrudniałby przebywanie w pomieszczeniach. Pomieszczenia można użytkować od razu po wyschnięciu kleju.
  • Utwardzony klej nie wykazuje łatwopalności, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo podczas ewentualnego pożaru.
  • Klej do wykładzin jest bardzo łatwy w nakładaniu i jego stosowanie nie wymaga specjalnego przeszkolenia. Z powodzeniem poradzi sobie z nim każdy, nawet osoba klejąca wykładzinę po raz pierwszy.
  • Klej zabezpiecza wykładzinę, dzięki przyklejeniu wykładzina nie przesuwa się i wolniej niszczy.
  • Klej oferowany w naszym sklepie jest produktem uniwersalnym – można nim kleić zarówno wykładziny PCV, jak i winylowe oraz te z linoleum.
  • Klej cechuje się wysoką przyczepnością do podłoża, dlatego też można go stosować nawet na bardzo gładkich posadzkach i nie ma konieczności ich matowienia.

W ofercie sklepu e-wykladziny.pl znajdziesz profesjonalny klej do wykładzin w opakowaniach o różnej wadze. Takie zróżnicowanie produktowe pozwala zaoszczędzić pieniądze, dlatego że możesz kupić dokładnie taką ilość kleju, jaka jest Ci potrzebna i nic się nie zmarnuje.

Opakowania oferowanych klejów zawierają dokładną instrukcję zastosowania oraz informację o wydajności. Po utwardzeniu klej daje trwałą warstwę doskonale łączącą dwa kawałki wykładziny bądź wykładzinę z posadzką.

Klej do wykładzin dostępny w naszym sklepie cechuje się dużą wydajnością. Jedno opakowanie starcza na sklejenie powierzchni o metrażu większym niż w przypadku produktów od innych producentów. Oferowane kleje nie zmieniają swoich cech nawet wtedy, kiedy przez dłuższy czas mają kontakt z powietrzem, co gwarantuje, że możliwe jest ich bezproblemowe nałożenie i równomierne przyklejenie wykładziny.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania