Wykładziny domowe


Wykładziny domowe to produkty, które zmienią każde pomieszczenie w przytulne, zadbane i perfekcyjne wnętrze. Nasze wykładziny dywanowe są delikatne, miękkie, a przede wszystkim wykonane z troską o najdrobniejsze detale.

Co je wyróżnia?

Wykładziny stosuje się wszędzie tam, gdzie zależy nam na przyjemnym podłożu, po którym będzie można nie tylko chodzić. Taka powierzchnia to doskonałe miejsce do relaksu czy zabawy dla dzieci. Co cechuje wykładziny domowe? Ich najważniejsze właściwości to:
– doskonała izolacja cieplna i akustyczna;
– odporność na zagniecenia i zabrudzenia;
– przyjemny w dotyku materiał;
– łatwy montaż;
– doskonała elastyczność i gęste runo.
Wykładziny to idealne rozwiązanie dla osób, którym szczególnie zależy na przytulnym i ciepłym wnętrzu. Styl montażu wykładzin należy dostosować do powierzchni podłogi w domu lub mieszkaniu. Układanie wykładziny dywanowej nie należy do skomplikowanych, dlatego po przeczytaniu porad ekspertów, można to robić samodzielnie. Wykładzina domowa to powierzchnia, o którą trzeba dbać, głównie poprzez regularne odkurzanie. Dzięki temu może nam ona posłużyć nawet przez kilkanaście lat.

Gdzie układamy wykładziny domowe?

Wykładziny domowe możemy zamontować właściwie w każdym pomieszczeniu, począwszy od sypialni, a skończywszy na salonie czy jadalni. Powinniśmy jednak dostosować kolor oraz wysokość runa do konkretnego wnętrza. Wykładziny domowe niekoniecznie sprawdzą się w kuchni czy łazience, gdzie mamy do czynienia z wilgocią.

Najlepsze wykładziny – nasza oferta

Nasze wykładziny domowe cechuje również antyalergiczność. Dodatkowym atutem naszych produktów jest filcowy spód, który ma duży wpływ na właściwości izolacyjne materiału. W cenie zakupu oferujemy obszycie wykładzin.

W katalogach znajdziecie Państwo szereg rodzajów wykładzin w różnych kolorach oraz tradycyjnych i nowoczesnych wzorach. Bogata oferta pozwoli Wam dopasować materiał do każdego rodzaju pomieszczenia.
Zapraszamy do zapoznania się naszymi wyjątkowymi wykładzinami domowymi.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania