Maty antypoślizgowe


Mata antypoślizgowa to najprostszy sposób na zapewnienie sobie większego bezpieczeństwa w łazience. Maty antypoślizgowe wyprodukowane są ze specjalnego materiału, który przywiera do podłogi, a tym samym minimalizuje ryzyko upadku. Zaopatrzenie się w taką matę ma sens nie tylko z praktycznego, ale i z estetycznego punktu widzenia.

Zalety mat antypoślizgowych

  •         Maty chronią przed upadkiem na mokrej podłodze np. po kąpieli lub podczas prania ręcznego.
  •         Maty antypoślizgowe cechują się niską ceną – pojedyncza mata to koszt zaledwie kilku złotych, dlatego też jej zakup nie odbija się na domowym budżecie.
  •         Mata może poprawić walory estetyczne pomieszczenia – mimo że jest to produkt dość prosty, to w ładnym kolorze i wzorze, może stanowić swego rodzaju dekorację łazienki.

Matę antypoślizgową możemy ułożyć bezpośrednio na podłodze, w najniebezpieczniejszym miejscu lub zastosować ją pod dywan bądź pod chodnik, kiedy ten nie ma pod spodem własnej warstwy antypoślizgowej.

Oferowane przez nas maty mogą być zastosowane także na inne sposoby – np. jako dodatkowa metoda ułatwiająca transportowanie problematycznego ładunku. Podłożenie maty pod przewożony ładunek zapobiegnie jego przesuwaniu się w czasie jazdy.

Maty antypoślizgowe warto stosować przede wszystkim w domach:

  •          W których są małe dzieci, które umyślnie bądź też przypadkowo ślizgają się na chodnikach lub dywanach. Obecność maty zapobiegnie wtedy upadkowi nawet w czasie szaleńczych zabaw.
  •         W których mieszkają osoby starsze – z wiekiem ruchliwość i refleks znacząco się zmniejszają, a to może powodować poważne zagrożenie. Upadek i złamanie w podeszłym wieku jest bardzo niebezpieczne, natomiast maty antypoślizgowe zastosowane pod dywanami znacznie zmniejszą to ryzyko.

Kupując matę antypoślizgową w naszym sklepie, otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości, niskiej ceny oraz szybkiej dostawy. Dowolnie wybierzesz też sposób płatności oraz dostawy i kupisz też inne ciekawy artykuły do wykończania wnętrz, m.in. chodniki, dywany, wykładziny, karnisze czy rolety.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania