Chodniki Dywanowe


Chodniki dywanowe

To bardzo estetyczny sposób na to, by dopełnić aranżację korytarza. Hole wyłożone płytkami czy panelami sprawiają czasami wrażenie zimnych i bardzo pustych. Dywaniki do przedpokoju potrafią natomiast doskonale ocieplić ich wygląd.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz doskonałej jakości chodniki dywanowe. Zastosowanie antypoślizgowego podkładu sprawia, że się one nie przesuwają, a tym samym są bezpieczniejsze. Sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i w domach jednorodzinnych. Można je zastosować w przedpokoju albo na korytarzu zlokalizowanym na piętrze. Doskonale sprawdzą się też jako materiał do pokrycia schodów. Wystarczy dokupić tylko specjalne ograniczniki na stopnie.

Dywaniki do przedpokoju

Przycinamy na wymagany przez Ciebie wymiar i estetycznie obszywamy. Każdy z zakupionych u nas dywaników do przedpokoju ma precyzyjne wykończenie, które zabezpiecza jego brzegi przed strzępieniem i tym samym wydłuża trwałość.

Dlaczego warto wybrać chodniki dywanowe do przedpokoju?

  • Długi chodnik niejako wskazuje drogę od drzwi wejściowych do salonu bądź kuchni. W pewnym sensie prowadzi gościa.
  • Zastosowanie go ociepla klimat przedpokoju nie tylko w przenośni, ale też w sensie dosłownym. Chodnik jest cieplejszy niż płytki czy panele i można po nim chodzić nawet na boso bez obawy o zziębnięcie stóp.
  • To także doskonała ochrona dla drogiej podłogi. Jeżeli w holu zastosowano wysokogatunkowe drewno bądź też droższy typ płytek czy paneli, to chodnik będzie stanowił dla nich doskonałe zabezpieczenie. Dywaniki do przedpokoju można używać zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach, kiedy powierzchnia podłogi będzie zagrożona.
  • Dywaniki do przedpokoju doskonale wydłużają optycznie przestrzeń. Jeżeli korytarzyk jest krótki i wąski, to zastosowanie chodnika da złudzenie, jak gdyby był on dłuższy i szerszy.

Wybranie odpowiedniego koloru i wzoru chodnika pozwala na prawdziwą grę stylem. Krata poszerzy przedpokój, pasy go wydłużą, natomiast kolorowy wzór na chodniku pozwoli nieco złagodzić charakter surowego wnętrza.

Warto także dodać, że chodniki dywanowy są stosunkowo łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy je odkurzyć i raz na jakiś czas wyprać na sucho lub mokro.

Jesteśmy przekonani, że prezentowane przez nas dywaniki do przedpokoju spełnią oczekiwania każdego klienta. Zapraszamy do zakupów!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania