Wykładziny dywanowe


Wykładziny dywanowe to bardzo uniwersalny i niezwykle efektywny pomysł na wykończenie podłogi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty, które będą idealnie pasowały do stylistyki Twojego wnętrza i uczynią je nie tylko eleganckim i przytulnym, ale także praktycznym.

Proponujemy:

  •         Wykładziny domowe do pokoju, przedpokoju i sypialni.
  •         Wykładziny obiektowe do biur, urzędów i szkół.
  •         Wykładziny do pokoju dziecka.
  •         Sztuczną trawę idealną do ogrodu bądź na taras.

U nas wykładzina podłogowa dywanowa dostępna jest w wielu różnych wzorach i kolorach, począwszy od jasnych, przez ciemne a na kolorowych skończywszy. Możliwe jest też zamówienia usługi obszycia wykładziny na wymiar podany przez klienta. Pozwala to na uzyskanie jeszcze wyższej estetyki i trwałości.

Wykładzina podłogowa dywanowa — dlaczego powinieneś się na nią zdecydować?

Wykładziny dywanowe są łatwe w montażu – wystarczy, że zamówisz odpowiednią liczbę metrów kwadratowych, a później przytniesz ją, ułożysz i wykończysz listwami przypodłogowymi. Jednocześnie jest to rozwiązanie niezwykle atrakcyjne pod względem cenowym – wysoki stosunek jakości do ceny sprawia, że zakup jest po prostu bardzo korzystny. Dzięki wykładzinie dywanowej tanio i szybko nadasz wnętrzu nowy, świeży wygląd oraz przytulną i ciepłą aurę.

Wysoka funkcjonalność i komfort

Wykładzina podłogowa dywanowa wytłumia dźwięki – jej zastosowanie sprawia, że pokój staje się bardziej przytulny i możliwe jest stworzenie w nim prawdziwie domowego klimatu. Wytłumiony zostaje dźwięk kroków, a Twoje dziecko jest dodatkowo bezpieczniejsze podczas zabawy. Jeżeli upuścisz coś kruchego na tego rodzaju nawierzchnię, jest też mniejsze prawdopodobieństwo, że ulegnie to zniszczeniu. Tego rodzaju wykończenie podłogi jest także ciepłe i przyjemne w dotyku – daje poczucie komfortu.

Wykładzina dywanowa to także niepowtarzalna estetyka

Pozwala na wyczarowanie nietypowego wnętrza – ciekawy wzór umożliwia stworzenie aranżacji, która przyciągnie wzrok i idealnie dopełni styl, w jakim urządzasz dom czy mieszkanie. Wbrew obiegowej opinii, wykładziny dywanowe są stosunkowo łatwe do utrzymania w czystości. Nowoczesne odkurzacze i środki piorące bardzo szybko radzą sobie ze wszelkimi zabrudzeniami, dzięki czemu podłoga przez długi czas prezentuje się nienagannie.

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas wykładziny dywanowe to rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zakupów!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania