Podłoga PCV


Wykładziny podłogowe obiektowe PCV to bardzo szybki i tani sposób na estetyczne wykończenie podłogi. Nowoczesne linoleum cechuje się nie tylko trwałością, ale też bardzo ciekawą stylistyką. Producenci wzorują swoje wykładziny PCV obiektowe na motywach płytek podłogowych, paneli albo litego drewna, co pozwala na stworzenie zarówno klasycznego, jak i wyjątkowo nowoczesnego wykończenia. Dzięki temu wykładzina podłogowa PCV imitacja drewna to doskonały wybór zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i użytkowych.

Posiadamy wiele Wśród naszej oferty znajduje się także tradycyjnie wyglądająca wykładzina PCV Orion.

Zalety wykładziny PCV to przede wszystkim:

  •         Niska cena – metr kwadratowy gumoleum można kupić już za kilkanaście złotych, co pozwala na położenie taniej wykładziny PCV nawet w dość dużym pomieszczeniu. Dla porównania należy dodać, że wartość płytek czy paneli podłogowych jest niejednokrotnie kilka razy wyższa, natomiast cena gumolitu waha się od kilku do kilkudziesięciu złotych za metr kwadratowy.
  •         Wysoka trwałość – nowoczesne metody produkcji pozwalają na uzyskanie wykładziny elastycznej o wysokiej odporności na ścieranie oraz blaknięcie, co jednocześnie sprawia też, że taka podłoga będzie wyglądała dobrze przez wiele lat.
  •         Szybki montaż – najszybszy montaż podłogi wykonasz wtedy, gdy zastosowana zostanie wykładzina PCV. Wystarczy tylko rozwinąć wykładzinę, wyprostować ją, odpowiednio przyciąć i wykończyć listwami przypodłogowymi.
  •         Różnorodność wzorów i kolorów – wykładzina PCV czarna, biała czy w mniej standardowych kolorach? Mnogość kolorów oraz wzornictwa naszych wykładzin pozwala na dowolną aranżację pomieszczenia. Gumolit może przypominać klasyczny parkiet albo nowoczesną szachownicę. Znalezienie idealnego wzoru nie sprawi żadnego problemu.
  •         Łatwość utrzymania w czystości – wykładzinę wystarczy zamieść i umyć mopem. W większości przypadków nie trzeba jej niczym zabezpieczać, chyba że chcemy uzyskać efekt wyjątkowego połysku bądź też pokryć podłogę warstwą zabezpieczającą.
  •         Wykładziny elastyczne sprawdzają się doskonale w kuchniach, przedpokojach, sypialniach, salonach i biurach. Ułożenie linoleum na czystej i równej posadzce gwarantuje uzyskanie efektu o wysokiej estetyce i przedłuża też trwałość wykładziny. Przed montażem konieczne jest więc wyrównanie i dokładne oczyszczenie podłoża.

Jak widać wykładzina podłogowa PCV posiada tak wiele zalet, które przemawiają na jej korzyść, że chyba każdy z Państwa rozwiał swoje wątpliwości co do tego produktu.

Linoleum można tylko rozłożyć na posadzce lub przykleić je za pomocą specjalnego kleju do wykładzin. Klej ten również znajdziesz w ofercie naszego sklepu w atrakcyjnej cenie.

Jesteśmy przekonani, że nasza wykładzina podłogowa PCV Deska lub propozycja w innym motywie spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zakupów!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania