Chodniki podgumowane


Chodniki antypoślizgowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy w swoim domu mają problem ze stabilnością, jaką nie odznaczają się aktualnie posiadane chodniki. Nasze produkty można umieszczać na korytarzach, schodach, ale również w przedpokojach i pokojach dziennych. Tym, co je wyróżnia jest nie tylko doskonałe przyleganie do podłogi, ale także ciekawa estetyka. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nasze chodniki znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu.

Chodniki to najlepszy wybór

W naszej ofercie znajdziecie Państwo chodniki o doskonałych parametrach. Jednocześnie zadbaliśmy o to, by nasza oferta była jak najbardziej zróżnicowana, tak by każdy mógł znaleźć tu idealny wariant dla siebie. Zapewniamy, że wszystkie nasze produkty wyróżniają się:

  • antypoślizgowym podkładem;
  • tradycyjnymi i nowoczesnymi wzorami;
  • bogatą kolorystyką.

Chodniki mają różne szerokości, są utrzymane w naturalnej kolorystyce. Charakteryzuje je płaski sposób tkania oraz zbite, gęste runo. Materiał wykorzystany do produkcji chodników nie ugniata się i praktycznie nie przyjmuje żadnych zabrudzeń. W związku z tym można je łatwo utrzymać w czystości. Chodniki są przystosowane do miejsc, w których występuje większe natężenie ruchu niż w przypadku zwykłych dywanów.

Zapoznaj się z ofertą chodników w naszym sklepie. Przy zakupie dodatkowo skorzystasz z bezpłatnej usługi obszycia ciętych boków chodnika.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania