Wełniane


Dywany wełniane to najlepsze jakościowo dywany. Powstają z naturalnej wełny i cechują się wybitną trwałością oraz bardzo dużymi walorami estetycznymi. Dywany z wełny to doskonale dopełnienie każdego pomieszczenia utrzymanego w tradycyjnym stylu.

Zalety wełnianych dywanów

  •         Dywan wełniany cechuje się wysoką trwałością. Taki produkt jest bardzo wytrzymały i gwarantuje Ci wiele lat nienagannego wyglądu. Nie odkształca się, a wyprany nadal utrzymuje swój pierwotny kształt.
  •         Naturalny materiał, jakim jest wełna, cechuje się miękkością i jest bardzo przyjemny w dotyku. Siadanie na takim dywanie to czysta przyjemność. Doskonale chroni on przed chłodem i wytłumia kroki.
  •         Dywan wełniany w naturalny sposób może regulować poziom wilgotności w pomieszczeniu – przy dużej wilgotności będzie ją pochłaniał, a przy zbyt niskiej, oddawał.
  •         Wełna jest trudnopalna – dywan wykonany z naturalnej przędzy jest znacznie trudniejszy do podpalenia niż ten wykonany z włókiem syntetycznych.

Dywany tradycyjne wykonane z wełny, wybierane są przede wszystkim tam, gdzie chcemy uzyskać efekt idealnego wyposażenia wnętrza i wysokiej jakości tego wyposażenia. Dywany z wełny dedykowane są zarówno do salonu, jak i do sypialni czy nawet do kuchni.

W ofercie sklepu e-wykladziny.pl znajdziesz wyłącznie dywany wełniane polskie. Krajowa produkcja to gwarancja wysokiej jakości oraz doskonałej stylistyki. W naszym sklepie znajdziesz zarówno małe, jak i duże dywany. Wszystkie produkty wykonane są w 100% z wełny nowozelandzkiej. Wełna ta pochodzi z merynosa nowozelandzkiego i uważana jest za najszlachetniejszy gatunek wełny na świecie.

Dywan wełniany będzie doskonałym rozwiązaniem w niemal każdy przypadku. Wyjątkiem jest tylko sytuacja, gdy któryś z domowników jest uczulony na wełnę. W takim przypadku konieczne jest zakupienie dywanu syntetycznego, który nie będzie wywoływał objawów alergii. Kupując wełniany dywan, trzeba pamiętać tylko o jednej bardzo ważne rzeczy – zabezpieczeniu go przed molami. W tym celu warto zakupić specjalny preparat przeciw molom.

Zapraszamy do zakupów!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania