Wycieraczki


Wycieraczka to taki element wyposażenia, którego znajdziemy niemalże w każdym domu. Wycieraczki spełniają zarówno funkcję ochronną, jak i dekoracyjną i wybierając konkretny model, warto pamiętać, że powinien być on połączeniem funkcjonalności i ciekawego designu.

Każdy element wykończenia domu czy mieszkania jest tak samo ważny, czy jest to sofa w salonie, czy wycieraczka pod drzwi. Dzieje się tak dlatego, że to właśnie połączenie całego wyposażenia stanowi o stylu i prezencji pomieszczeń.

Dlaczego warto mieć wycieraczkę do butów?

  •         Wycieraczka zminimalizuje ilość zanieczyszczeń wnoszonych do domu – ten element stanowi niejako zaproszenie do wytarcia obuwia. To wytarcie natomiast sprawia, że ilość zabrudzeń wnoszonych do korytarza jest znacznie mniejsza, a tym samym nie trzeba tak często sprzątać.
  •         Obecność wycieraczki chroni podłogę przed zniszczeniem – starcie piasku i wody spod butów ogranicza ryzyko zamoczenia lub zdarcia podłogi, a tym samym przedłuża jej trwałość.

Wycieraczki do domu nigdy nie powinny być wybierane w sposób przypadkowy, dlatego że w pewnym sensie „witają” każdego, kto nas odwiedza. Wycieraczka musi być nie tylko trwała, by przez długi czas dobrze spełniała swoje zadanie, ale też estetyczna. Doskonale sprawdzają się zarówno materiałowe, jak i te z siatki czy tworzyw sztucznych.

  •          Wycieraczka materiałowa będzie najlepsza do zastosowania wewnątrz pomieszczenia, w holu mieszkania lub na klatce schodowej.
  •          Wycieraczka druciana lub z tworzywa sztucznego najlepiej sprawdzi się przed drzwiami wejściowymi.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz trwałe i estetyczne wycieraczki w niskich cenach. Gwarantujemy szybką wysyłkę, niskie koszty dostawy i doskonałą jakość zakupionych produktów. Wycieraczka do butów z naszego sklepu to wytrzymały produkt, który sprawdzi się w różnego rodzaju ciągach komunikacyjnych. Antypoślizgowe spody naszych wycieraczek eliminują ich przesuwanie się, a materiał odporny na promienie UV pozwala im przez długi czas zachować pierwotny kolor.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania