SZTUCZNA TRAWA CATHERINE

Czas realizacji - 5 dni

Nowy produkt

218,00zł

109 zl / m2

AZieleń dostarcza przyjemnych wrażeń estetycznych i sprawia, że skuteczniej relaksujemy się. Nie ma chyba lepszej terapii niż chodzenie boso po trawie czy leżenie na niej i obserwowanie chmur. Naturalna trawa jednak wymaga wielu lat przygotowań i częstej pielęgnacji. Nie możemy jej też zasiać na tarasie czy zabrać do domu. W takich miejscach doskonale sprawdzają się sztuczne trawy. 

Sztuczna trawa i jej atuty


Sztuczna trawa jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego trawnika. Jej wyjątkową zaletą jest wygląd zainspirowany naturą. Połączenie miękkiej, elastycznej struktury i starannie dobranego koloru tworzy realistyczne wrażenie. Dzięki temu sztuczne trawy sprawdzają się jako element wystroju ogrodu czy klombu przed budynkiem. Wśród wielu atutów, jakimi wyróżnia się sztuczna trawa jest też wyjątkowo łatwe jej utrzymanie. Nie wymaga ona bowiem codziennego podlewania, koszenia czy nawożenia. Nie trzeba również usuwać chwastów dla zachowania jej czystości i pięknego wyglądu. Trawa sztuczna w przeciwieństwie do naturalnej jest też odporna na szkodniki i warunki klimatyczne. Dzięki temu zawsze jest bezpieczna, zdrowa i piękna. 

Sztuczne trawy – możliwości wykorzystania

Trawy sztuczne w przeciwieństwie do naturalnych stwarzają niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz i otoczenia budynków. Są bardzo łatwe w instalacji oraz podatne na wycinanie dowolnych kształtów. Dlatego mogą być wykorzystywane zarówno jako alternatywa dla naturalnej zieleni, jak i w zastępstwie dywanów czy wykładzin. Sztuczne trawy są dostępne w trzech odmianach: Basic, Classic i Premium, które różnią się grubością i mięsistością runa. Urozmaicona jest również ich kolorystyka – od naturalnych szarości po głębokie odcienie zieleni. Ta różnorodność sprawia, że możesz je dopasować do każdego otoczenia. Sztuczna trawa sprawdza się w takich miejscach jak: trawniki i klomby w sąsiedztwie budynku, podłogi tarasów i balkonów, otoczenie basenów ogrodowych, boiska i tereny do rekreacji sportowej, place zabaw, podłogi w biurach, salonach wystawowych, klubach, domach mieszkalnych i innych miejscach. Trawy sztuczne mogą też być wycinane w dowolne kształty, które będą atrakcyjną dekoracją wnętrz. 

Waga całkowita 2485 g/m2
Grubość całkowita 37 mm
Gęstość runa 1700 g/m2
Skład 100% POLIETYLEN
Podkład Latex
Atesty Higieniczny
Gwarancja 2 lata

30 innych produktów w tej samej kategorii: