Maty łazienkowe 

Jest 5 produktów.

Dywanik łazienkowy to nie tylko zabezpieczenie podłogi w łazience, ale też element dekoracyjny. Dywaniki łazienkowe sprawiają, że łazienka staje się przytulniejsza a przebywanie w niej przyjemniejsze. Dobrze dobrane dywaniki to trwałość i świetny wygląd łazienki.

Popularne przysłowie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach i jest w tym rzeczywiście dużo prawdy. To właśnie takie elementy jak maty łazienkowe czy dekoracje przesądzają o tym, jak ostatecznie prezentuje się łazienka. Zaaranżowanie idealnej łazienki wymaga więc zaopatrzenia się w odpowiedniej jakości wyposażenie, w tym właśnie dywaniki do łazienki.

Jak dobrze wybrać dywanik łazienkowy?

Obecnie dywaniki łazienkowe produkowane są za materiału przypominającego piankę, z materiału imitującego mały dywan lub w postaci małych chodników. Mnogość kształtów (kwadratowe, prostokątne, okrągłe), kolorów i wzorów sprawia, że każda łazienka może wyglądać oryginalnie.

To, jaki dywanik wybierzesz do swojej łazienki, będzie podyktowane nie tylko gustem, ale z pewnością także ceną. Najtańsze są piankowe dywaniki i one sprawdzą się tam, gdzie układ łazienki ogranicza zachlapanie podłogi. Dywaniki takie chłoną nieco mniej wody niż materiałowe, więc sprawdzą się przede wszystkim jako dekoracje.

Tam, gdzie układ łazienki bądź też sposób korzystania z niej przez domowników determinuje większe zachlapanie podłogi, lepiej sprawdzą się dywaniki z materiału. Wchłoną one więcej wody i ograniczą ryzyko poślizgnięcia się.

Dobry dywanik łazienkowy powinien cechować się przede wszystkim:

  •         Obecnością warstwy antypoślizgowej, dzięki której nie będzie się przesuwał.
  •         Dobrym jakościowo wykonaniem i wykończeniem. Zagwarantuje to łatwe pranie go bez obawy o zniszczenie.
  •         Rozmiarem dopasowanym do wielkości łazienki – im większa, tym większy powinien być pojedynczy dywanik.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz dywaniki łazienkowe dopasowane stylistycznie do niemal każdej łazienki. Zarówno te w stonowanych kolorach, jak i kolorowe, łatwo ożywiające wyjątkowo minimalistyczne łazienki.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Tagi

Nowe produkty

Najczęściej kupowane