Chodniki Dywanowe 

Jest 21 produktów.

Zastosowanie chodnika to bardzo estetyczny sposób na to, by dopełnić aranżację korytarza. Hole wyłożone płytkami czy panelami sprawiają czasami wrażenie zimnych i bardzo pustych. Chodniki dywanowe potrafią natomiast doskonale ocieplić ich wygląd.

Dlaczego warto mieć chodnik dywanowy w przedpokoju?

  •         Długi chodnik niejako wskazuje drogę od drzwi wejściowych do salonu bądź kuchni. W pewnym sensie prowadzi gościa.
  •         Zastosowanie chodnika ociepla klimat przedpokoju nie tylko w przenośni, ale też w sensie dosłownym. Chodnik jest cieplejszy niż płytki czy panele i można po nim chodzić nawet na boso bez obawy o zziębnięcie stóp.
  •         Chodnik chroni drogą podłogę. Jeżeli w holu zastosowano wysokogatunkowe drewno bądź też drożdży typ płytek czy paneli, to chodnik będzie stanowił dla nich doskonałe zabezpieczenie. Można używać go zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach, kiedy powierzchnia podłogi będzie zagrożona.
  •         Chodniki do przedpokoju doskonale wydłużają optycznie przestrzeń. Jeżeli korytarzyk jest krótki i wąski, to zastosowanie chodnika da złudzenie, jak gdyby był on dłuższy i szerszy.

Wybranie odpowiedniego koloru i wzoru chodnika pozwala na prawdziwą grę stylem. Krata poszerzy przedpokój, pasy go wydłużą, natomiast kolorowy wzór na chodniku pozwoli nieco złagodzić charakter surowego wnętrza.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz doskonałej jakości chodniki podgumowane. Zastosowanie antypoślizgowego pokładu sprawia, że chodnikidywanowesię nie przesuwają, a tym samym są bezpieczniejsze. Sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i w domach jednorodzinnych. Można je zastosować w przedpokoju albo na korytarzu zlokalizowanym na piętrze. Doskonale sprawdzą się też jako materiał do pokrycia schodów. Wystarczy dokupić tylko specjalne ograniczniki na stopnie.

Chodnik zostanie przycięty na wymagany przez Ciebie wymiar i estetycznie obszyty. Każdy z zakupionych u nas dywaników ma precyzyjne obszycie, które zabezpiecza jego brzegi przed strzępieniem i tym samym wydłuża jego trwałość.

Chodnik dywanowy jest stosunkowo łatwy do utrzymania w czystości. Wystarczy go odkurzyć i raz na jakiś czas wyprać na sucho lub na mokro.

Zapraszamy do zakupów!

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 21 elementów

Tagi

Nowe produkty

Najczęściej kupowane