Rolety 

Jest 8 produktów.

Roleta okienna to najprostszy sposób na uzyskanie lepszej estetyki okna i kontrolę ilości wpadających do pomieszczeń promieni słonecznych. Rolety dostępne w sklepie e-wykladziny.pl cechują się najwyższym stosunkiem jakości do ceny.

Dlaczego warto wybrać nasze rolety?

  •         Niska cena – większość modeli oferowanych przez nas rolet jest znacznie tańsza niż podobne lub te same modele dostępne w sklepach stacjonarnych.
  •         Wysoka jakość wykonania – oferowane rolety zostały uszyte z dobrych jakościowo materiałów, które cechują się odpornością na blaknięcie pod wpływem promieni UV oraz łatwo poddają czyszczeniu.
  •         Mnogość rozmiarów i kolorów – w naszym sklepie znajdziesz każdy rozmiar rolet. Począwszy od tych najmniejszych, po te pasujące na duże okna balkonowe. Możesz wybierać spośród różnych typów i kolorów rolet.

Zalety posiadania rolet w oknach

  •         Regulujesz ilość wpadających promieni słonecznych – zastosowanie rolety pozwala Ci ściemnić pomieszczenie, tworząc w nim klimat idealny do odpoczynku lub snu. Zaciągnięcie rolety eliminuje też problem ze światłem odbijającym się od ekranu telewizora czy komputera.
  •         Dbasz o prywatność – roleta ochroni Cię przed wścibskimi spojrzeniami. Taki problem pojawia się szczególnie w przypadku domów zlokalizowanych blisko ulicy lub mieszkań zlokalizowanych na parterze. Zaciągając rolety, dajesz sobie więcej prywatności i swobody.
  •         Wzbogacasz wystrój pomieszczenia – roleta stanowi idealną alternatywę dla firanki, szczególnie w pomieszczeniach bardzo nowoczesnych. Zastosowanie samej rolety jest zasadne przede wszystkim w małych pomieszczeniach, które mogłyby być optycznie zmniejszone przez karnisz z firanką i zasłonami.

Roleta nie tylko chroni, ale też wyjątkowo zdobi pomieszczenie. Dobranie jej w kolorze dodatków bądź też kontrastowo do głównej kolorystyki pomieszczenia sprawi, że zyska ono kolejny ciekawy element, który znacząco wpłynie na jego całościową prezencję.

Wszystkie oferowane u nas rolety wyposażone są w prowadnice żyłkowe i gwarantują zacienienie na poziomie 52%.

Zapraszamy do zakupów!

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Tagi

Nowe produkty

Najczęściej kupowane