Wykładziny obiektowe i biurowe 

Jest 34 produktów.

Wykładziny obiektowe są przez cały czas bardzo często stosowane w biurach, szkołach i obiektach publicznych. Ich zalety decydują o tym, że w wielu przypadkach nie ustępują one miejsca innym sposobom wykańczania podłóg.

Zalety wykładziny obiektowej to przede wszystkim:

  •         Niska cena – metr kwadratowy wykładziny to koszt już od kilkunastu złotych, co sprawa, że możliwe jest wykończenie podłogi niskim nakładem finansowym nawet przy bardzo dużym metrażu. Dla porównania warto dodać, że koszt płytek bądź paneli to w większości przypadków minimum kilkudziesięciu złotych za metr kwadratowy.
  •         Szybki montaż – wykładzina przemysłowa jest bardzo łatwa do założenia i dosłownie w kilka godzin możliwe jest uzyskanie niezwykle estetycznego wykończenia nawet na dużej powierzchni.
  •         Elegancki wygląd – nowoczesne wykładziny biurowe doskonale wpasowują się w stylistykę mebli czy dodatków, dzięki czemu możliwe jest stworzenie spersonalizowanego, bardzo estetycznego wnętrza.
  •         Akustyka – wykładzina wytłumia dźwięki, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie hałasu w pomieszczeniach biurowych lub obiektach publicznych.
  •         Właściwości antypoślizgowe – wykładzina obiektowa właściwie całkowicie eliminuje problem poślizgów. Materiały, z których produkuje się wykładziny, zapewniają bezpieczeństwo zarówno dzieciom, jak i osobom starszym, a także każdemu, kto przez pośpiech lub nieuwagę mógłby doznać upadku.

Wykładziny obiektowe wytwarzane są z mocnych włókien, cechujących się podwyższoną trwałością. To sprawia natomiast, że wykładzina dywanowa doskonale spisuje się przez wiele lat i to nawet w obiektach, w których notowany jest duży ruch. Odpowiednio czyszczona i konserwowana, przez lata nie zmienia swojej struktury ani koloru.

Wykładzinasprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie zależy nam na ciszy, wrażeniu przytulności, bezpieczeństwie oraz niski koszcie wykończenia wnętrza. Bardzo ważne jest też, że wykładzinę obiektową może położyć nawet laik i nie trzeba do tego większego przygotowania, a to jeszcze bardziej ogranicza koszty wykończenia podłogi.

Zapraszamy do zakupów!

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 34 elementów

Tagi

Nowe produkty

Najczęściej kupowane