Wykładziny PCV

Wykładziny PCV - wykładziny podłogowe to bardzo szybki i tani sposób na estetyczne wykończenie podłogi. Nowoczesne linoleum cechuje się nie tylko trwałością, ale też bardzo ciekawą stylistyką. Producenci wzorują swoje wykładziny na motywach płytek podłogowych, paneli albo litego drewna, co pozwala na stworzenie zarówno klasycznego, jak i wyjątkowo nowoczesnego wykończenia.

Zalety wykładziny PCV to przede wszystkim:

  •         Niska cena – metr kwadratowy gumoleum można kupić już za kilkanaście złotych, co pozwala na położenie taniej podłogi nawet w dość dużym pomieszczeniu. Dla porównania warto dodać, że cena płytek czy paneli podłogowych jest niejednokrotnie kilka razy wyższa.
  •         Wysoka trwałość – nowoczesne metody produkcji pozwalają na uzyskanie wykładziny o wysokiej odporności na ścieranie oraz blaknięcie, co jednocześnie sprawia też, że taka podłoga będzie wyglądała dobrze przez wiele lat.
  •         Szybki montaż – najszybszy montaż podłogi wykonasz wtedy, gdy zastosowana zostanie wykładzina PCV. Wystarczy tylko rozwinąć wykładzinę, wyprostować ją, odpowiednio przyciąć i wykończyć listwami przypodłogowymi.
  •         Różnorodność wzorów i kolorów – mnogość kolorów oraz wzornictwa naszych wykładzin pozwala na dowolną aranżację pomieszczenia. Gumolit może przypominać klasyczny parkiet albo nowoczesną szachownicę. Znalezienie idealnego wzoru nie sprawi żadnego problemu.
  •         Łatwość utrzymania w czystości – wykładzinę wystarczy zamieść i umyć mopem. W większości przypadków nie trzeba jej niczym zabezpieczać, chyba że chcemy uzyskać efekt wyjątkowego połysku bądź też pokryć podłogę warstwą zabezpieczającą.

Wykładziny elastyczne sprawdzają się doskonale w kuchniach, przedpokojach, sypialniach, salonach i biurach. Ułożenie wykładziny na czystej i równej posadzce gwarantuje uzyskanie efektu o wysokiej estetyce i przedłuża też trwałość wykładziny. Przed montażem konieczne jest więc wyrównanie i dokładne oczyszczenie podłoża.

Linoleum można tylko rozłożyć na posadzce lub przykleić je za pomocą specjalnego kleju do wykładzin. Klej ten również znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Zapraszamy do zakupów!

Wykładziny PCV  Jest 57 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 57 elementów

Wykładziny PCV

Tagi

Nowe produkty

Najczęściej kupowane