Wykładziny do biura i szkoły

Jest 57 produktów.

Wykładziny obiektowe są przez cały czas bardzo często stosowane w biurach, szkołach i obiektach publicznych. W wielu przypadkach nie ustępują one miejsca innym sposobom wykańczania podłóg. Wynika to w dużej mierze z tego, że cechują się one dobrą trwałością. Wykładziny do biura czy szkoły wytwarza się bowiem z mocnych włókien, o podwyższonej odporności. Dzięki temu doskonale spisują się przez wiele lat i to nawet w obiektach, w których notowany jest duży ruch. Właściwie czyszczone i konserwowane wykładziny do szkoły czy biura, przez długi czas zachowają swoje właściwości.

Wykładzina sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie zależy nam na ciszy, wrażeniu przytulności, bezpieczeństwie oraz niskim koszcie wykończenia wnętrza. Zaletą tego rozwiązania pozostaje także fakt, że montaż jest niezwykle łatwy i może się tym zająć właściwie każdy — co również pozwala ograniczyć koszty. Dlatego właśnie szczególnie polecamy nasze wykładziny do szkoły czy biura.

Zalety wykładziny obiektowej to przede wszystkim:

  • Niska cena – metr kwadratowy to koszt już od kilkunastu złotych, co sprawia, że możliwe jest wykończenie podłogi niskim nakładem finansowym nawet przy bardzo dużym metrażu. Dla porównania warto dodać, że koszt płytek bądź paneli to w większości przypadków minimum kilkudziesięciu złotych za metr kwadratowy.
  • Szybki montaż – wykładzina przemysłowa jest bardzo łatwa do założenia i dosłownie w kilka godzin możliwe jest uzyskanie niezwykle estetycznego wykończenia nawet na dużej powierzchni.
  • Elegancki wygląd – nowoczesne wykładziny biurowe doskonale wpasowują się w stylistykę mebli czy dodatków, dzięki czemu możliwe jest stworzenie spersonalizowanego, bardzo estetycznego wnętrza.
  • Akustyka – doskonale wytłumia dźwięki, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie hałasu w pomieszczeniach biurowych lub obiektach publicznych.
  • Właściwości antypoślizgowe – właściwie całkowicie eliminuje problem poślizgów. Materiały, z których produkuje się wykładziny do szkoły, zapewniają bezpieczeństwo zarówno dzieciom, jak i osobom starszym, a także każdemu, kto przez pośpiech lub nieuwagę mógłby doznać upadku.

Jesteśmy przekonania, że nasze wykładziny do biura, szkoły czy innych obiektów to propozycja, która Cię zainteresuje.

Zapraszamy do zakupów!

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 57 elementów

Tagi

Nowe produkty

Najczęściej kupowane