Wykładziny dywanowe 

Jest 124 produktów.

Wykładziny dywanowe to bardzo uniwersalny i niezwykle efektywny pomysł na wykończenie podłogi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wykładziny, które będą idealnie pasowały do stylistyki Twojego wnętrza i uczynią je nie tylko eleganckim, ale i przytulnym.

Dlaczego warto wybrać wykładzinę dywanową?

  •         Wykładziny dywanowe są łatwe w montażu – wystarczy, że zamówisz odpowiednią liczbę metrów kwadratowych wykładziny, a później przytniesz ją, ułożysz i wykończysz listwami przypodłogowymi.

  •         Wykładziny cechują się niską ceną – wysoki stosunek jakości do ceny sprawia, że zakup wykładziny jest po prostu bardzo opłacalny. Dzięki wykładzinie dywanowej tanio i szybko nadasz wnętrzu nowy, świeży wygląd oraz przytulną i ciepłą aurę.
  •         Wykładzina podłogowa wytłumia dźwięki – jej zastosowanie sprawia, że pokój staje się bardziej przytulny i możliwe jest stworzenie w nim prawdziwie domowego klimatu. Wytłumiony zostaje dźwięk kroków, a Twoje dziecko jest dodatkowo bezpieczniejsze podczas zabawy. Jeżeli upuścisz coś kruchego na wykładzinę, jest też mniejsze prawdopodobieństwo, że ulegnie to zniszczeniu.
  •         Wykładzina jest ciepła i przyjemna w dotyku – chodzenie po wykładzinie daje poczucie ciepła i komfortu.
  •         Wykładzina pozwala na wyczarowanie nietypowego wnętrza – ciekawy wzór wykładziny dywanowej umożliwia stworzenie aranżacji, która przyciągnie wzrok i idealnie dopełni styl, w jakim urządzasz dom czy mieszkanie.

Wbrew obiegowej opinii, wykładziny podłogowe są stosunkowo łatwe do utrzymania w czystości. Nowoczesne odkurzacze i środki piorące bardzo szybko radzą sobie ze wszelkimi zabrudzeniami, dzięki czemu podłoga przez długi czas prezentuje się nienagannie.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz:

  •         Wykładziny domowe do pokoju, przedpokoju i sypialni.
  •         Wykładziny obiektowe do biur, urzędów i szkół.
  •         Wykładziny do pokoju dziecka.
  •         Sztuczną trawę idealną do ogrodu bądź na taras.

Wykładzina dywanowa dostępna jest w wielu różnych wzorach i kolorach, począwszy od jasnych, przez ciemne a na kolorowych skończywszy. Możliwe jest też zamówienia usługi obszycia wykładziny na wymiar podany przez klienta. Pozwala to na uzyskanie jeszcze wyższej estetyki i trwałości wykładziny.

Zapraszamy do zakupów!

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 124 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 124 elementów

Tagi

Nowe produkty

Najczęściej kupowane